Rize Mobilya

Rize Mobilya

Firma olarak Karadeniz’in cennet köşelerinden birisi olan Rize’de hizmet veriyoruz. İnsanların evlerinde ihtiyaç duydukları mobilyaların üretimini yapıyoruz. Üretimini yaptığımız ürünler ahşap ürünler oluyor ve insanların ahşap ürünleri kullanmanın rahatlığını yaşamasını sağlıyoruz. Ahşabı modern çizgilerle buluşturarak mekanların ahşapla şık bir görünüme kavuşmasını sağlıyoruz. Uzun yıllardır Rize mobilya sektöründe hizmet veren firma olarak kaliteli üretimlerimizle Rize’nin tercih edilen firmaları arasında yer alıyoruz.

Mobilya Hizmetlerimiz

Kaliteli malzemeleri kullanarak kişilerin ihtiyaç duydukları mobilyaların ahşaptan üretilmesini sağlıyoruz. Firma olarak verdiğimiz mobilya hizmetleri arasında şunlar yer alıyor; kapı, sehpa, vestiyer, banyo dolabı, mutfak dolabı, merdiven ve oda takımlarıdır. Mutfak dolaplarının hatta mutfak raflarının ahşap olmasını isteyenler için kullanım alanlarına uygun olacak şekilde üretim yapıyoruz. Aynı şekilde ahşap merdiven ihtiyaçlarını firma olarak karşılıyoruz.

Mekanlar İçin Kapı Üretimi

Mobilya firması olarak mekanlar için farklı özelliklere sahip kapı üretimleri yapıyoruz. Ürettiğimiz kapılar tamamen ahşaptan olabildiği gibi cam ve ahşap karışımı da olabiliyor. Camlı olan kapılarımız farklı desen ve cam bölmeleriyle mekanların şık bir görünüme sahip olmasını sağlıyor. Ayrıca ürettiğimiz kapılarımız isteğe göre ahşap halinde kalabildiği gibi isteğe bağlı olarak da farklı renklerle boyanabiliyor.

Dekorasyon Yapıyoruz

Ahşap mobilya üretim firması olarak mekanın baştan sona ahşap ürünlerle dekore edilmesini sağlıyoruz. Ahşap ürünlerle dekorasyonunu yaptığımız yerler arasında oteller yer alıyor. Otellerin ihtiyaç duydukları alanların ahşaptan üretilmesini sağlıyoruz. Otel odalardaki yataklar, sehpalar, dolaplar, masalar, raflar, masalar ve duvarların bir kısmının da ahşaptan yapılmasını sağlıyoruz.

Evler, ofisler ve oteller için yaptığımız ahşap üretimler sayesinde kişiler diğer eşyalarda yaşadıkları kirlenme ve uzun süren temizleme derdinden kurtuluyorlar. Ayrıca kolay bozulmayan ve kırılmayan sağlam ürünlere sahip oluyorlar. Kaliteli ve dayanıklı ahşap ürünleri kullanmak isteyenler web sayfamız üzerinden iletişim için hazırladığımız formu doldurup bizimle temasa geçebiliyorlar. Ayrıca telefon numaramız ve şubemize gelerek isteklerini bizlere iletebiliyorlar.

Sosyal Medya Hesabında Paylaş: