Rize Ahşap Salıncak

0464 212 14 25

Rize Ahşap Salıncak

Rize ahşap salıncak, son zamanlarda ahşaba olan ilginin artmasıyla ortaya çıkmış farklı bir mobilya ürünüdür. Yörenin ormanlık bir alana sahip olması nedeniyle mobilyacılıkta büyük önem taşıyan ahşap işlemeler, her alanda kullanılmaktadır. Mutfak dolapları, kapı modelleri, vestiyer ve TV sehpa modelleri, merdiven çeşitleri, ahşap salıncak ve ahşap korkuluk gibi birçok ürün yapımında ahşap malzeme kullanılmaktadır.

Rize Ahşap Salıncak Modelleri Nasıldır?

Ahşap salıncak model olarak çok çeşit üretimi yapılmıştır. Kişilerin arzu ve talebine göre de üretim yapılabildiği gibi standart salıncak üretimi de yapılmaktadır. Modellerimiz balkonda kullanılabileceği gibi bahçe de ya da kişinin isteğine göre farklı alanlarda da kullanılmaya uygun olarak tasarlanmaktadır. Ahşap malzemesinin demir veya plastik malzemeden daha dayanıklı, daha sağlam olduğu için ve ayrıca sağlıklı olduğundan dolayı daha çok tercih edilmektedir.

Rize Ahşap Salıncak Modellerinin Fiyatları Nasıldır?

Fiyat bakımından sabit fiyatlı salıncaklar bulunduğu gibi genellikle kullanılan malzeme ve işçilik sonucu fiyat belirlenmektedir. Modellere göre de fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Rize Ahşap Salıncak Modellerinin Kullanım Alanları Nelerdir?

Ahşap salıncakların kullanım alanları tamamen kişiye göre değişmektedir.

  • Evin balkonlarında kullanılan ahşap salıncaklar
  • Evlerin bahçelerinde kullanılan ahşap salıncaklar
  • Parklarda kullanılan ahşap salıncaklar
  • Okul bahçelerinde kullanılan ahşap salıncaklar

Yazlıklar için tasarlanmış ahşap salıncaklar ve daha birçok alanda rahatlıkla tercih edilebilen ahşap ürünlerdir.

Rize Ahşap Salıncak Modellerinin Avantajları Nelerdir?

Birçok alanda kullanılabilen ahşap salıncaklar; neme karşı dayanıklıdır, sağlıklıdır ve diğer malzemelere göre daha çok ağırlık taşıma özelliğine sahiptir. Doğal görünümüyle de ön plana çıkan ahşap ürünlerimiz asla doğaya zarar vermemektedir. Doğayla bütünleşmiş malzeme oluşundan dolayı doğayı korur ve doğaya farklı bir güzellik katar. Uzun vadeli kullanıma müsaittirler. Her türlü çeşit ve modelleri sayesinde her kesimin zevkine hitap etmektedir. Ahşap malzemenin en büyük avantajı ise istenilen modellerde de tasarlanabilir olmasıdır.

Her türlü ahşap salıncak ve diğer ahşap ürünlerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

(0464) 212 14 25

0535 383 69 19

0543 284 14 47

rimode53@hotmail.com

Tophane Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:18
Merkez / RİZE

Sosyal Medya Hesabında Paylaş: