Ahşap Raf Dekorasyonu

İş Yeri , Mağaza , Ofis ve ürün sergilenen tüm mekanlarda isteğe göre ahşap , mdf, sunta malzemeler kullanarak raf dekorasyonu yapılmaktadır. Özel renk seçenekleri  ve kurumsal kimliğinizi yansıtan rekler ile raf sistemlerinizin dekorasyonunu yapıyoruz. Kurumsal firmalarda firmanın belirlemiş olduğu şartlara uygun malzeme ve dekorasyon ile kurumsal firmaların işleri yapılmaktadır.

Sizi Hemen Arayalım , Bizden fiyat teklifi almak ister misiniz?

Ahşap Raf Mağaza Dekorasyon Rafları

Raf sistemleri, evlerde, ofislerde ve mağazalarda başta olmak üzere çok sık kullanılan bir sistemdir. Rimode Mobilya olarak biz de bu raf sistemlerinde müşterilerimize isteklerine uygun hizmetleri en kaliteli şekilde veriyoruz. Özellikle mağazalarda, müşteri çekiminden satış sayısına kadar birçok konuda etkisi olan raflar, oldukça önemlidir. Doğru şekilde üretilmiş raflara doğru ürünler konarak sergilendiğinde müşterilerin daha çok ilgisini çekecek ve satışlar artacaktır.

Raf İmalatı

Raflar, evlerimizde birçok alanda, ofislerimizde ve gezmeye doyamadığımız mağazalarda oldukça fazla kullanılır. Özellikle mağazalar için rafsız mağaza yoktur, diyebiliriz. Ancak görüntüsü güzel olsa bile kaliteli olmadığı zaman rafın hiçbir önemi kalmıyor. Biz de Rimode Mobilya olarak hem sağlam hem kaliteli hem de şık raflar üretiyoruz.

Ahşap Raf İmalatı

Raf, kullanışlı olduğu kadar imalatı da önemli olan bir mobilya türüdür. Doğru ve kaliteli malzemelerle her aşaması eksiksiz şekilde yapılmalıdır. Vernikleme ve son haline getirme aşaması da oldukça önemlidir. Rimode Mobilya olarak sektörde olduğumuz andan itibaren ahşap raf imalatı da yapıyoruz. Sektörde oldukça fazla raf imalatçısı olsa da önemli olan kaliteli ve sağlam ürünler piyasaya sürmektir. Ahşabın kalitesi, kesim, montaj ve törpüleme gibi aşamaların hepsini titizlikte yaptığımız için sektörde ahşap raf imalatında da adımızı duyuruyoruz.

Mağazalar İçin Ahşap Raf İmalatı

Mağazalar için imalatını yaptığımız raflar evlere göre daha büyük ölçülerde oluyor. Ölçü ve tasarım ne olursa kaliteden ödün vermeden işlerimizi tamamlıyor, verdiğimiz ortalama zamanda müşteriye teslim ederek montajını da yapıyoruz.

Sosyal Medya Hesabında Paylaş: